Hafıza Kartı

Hafıza Kartı

Hafıza Kartı (Memory Stick)

CompactFlash (CF), MicroSD, MMC, SD Card, SDHC Card, SmartMedia Card

Hafıza kartları çoğunlukla mobil cihazlarda kullanılan depolama aygıtları olarak karşımıza çıkıyor. Minimal yapıları nedeniyle kolayca zarar görebilecek aygıtlar olmaları ve mobil aygıtların yoğun kullanımı sebebiyle kullanıcısını pek çok kez veri kurtarma hizmeti almak zorunda bırakabiliyor.

Cep telefonları, kameralar, fotograf makinaları gibi birçok cihazın depolama birimi hafıza kartıdır. Özellikle video kameralar yüksek kapasiteli ve hızlı hafıza kart birimini kullanmaktadırlar. Özel günlerinizde, doğum günlerinizde, düğünlerinizde yapılan çekimler sonrası, verilerinizi aktarmak için bilgisayara bağlantı yapılması gerekmektedir. Donanımın düzgün çıkarılmaması, kartın uzun süre boyunca kullanılması, statik elektrik, kart okuyucu aparatların kalitesi vs gibi birçok neden hafıza kartlarınızın dosya biriminin bozulmasına veya azıralanmasına sebebiyet vermektedir. Özellikle bu durumlar fotoğraf stüdyolarının veya düğüm çekimi yapan reklam firmalarının karşılaştıkları en büyük sorunlardan birtanesidir. Bu durumlarda kesinlikle panik yapmayınız. 

Hafıza kartlarının pek çok marka, model ve farklı kapasitesi bulunmaktadır. Ancak firmamız bu küçük detaylara takılmadan, gereken tüm işlemleri son derece titiz ve profesyonel bir çalışma ile yürüterek sizlere hafıza kartınızda bulunan verileri eksiksiz şekilde iade ediyor.

Veri Kurtarma Talep Formu

Lütfen Veri Kurtarma Talep Formunda yer alan tüm hususları eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanızı, daha sonrasında formu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimize onaylı bir şekilde göndermenizi önemle rica ederiz. Onaylanmayan ve imza bulunmayan talepler dikkate alınmamaktadır. Online başvuru yapmanız durumunda herhangi bir içerik ve mail göndermenize gerek yoktur. KVKK Aydınlatma metni için tıklayınız.

Ücretlendirme

  • Cihazınızın arızalanması veya silinen verilerinizin kurtarılmasına yönelik yapılan işlemlerde analiz ücreti alınmamaktadır.
  • Acil veya yerinde işlem talep edilen hizmetlerin analiz ücreti 60$ + kdvdir. 
  • Bu bedel acil veya yerinde işlem yapılması durumunda peşin ödeme esasına göre belirlenmiş olup hizmetin başlangıcında tahsil edilecektir. Tahsilat yapılmadan analiz işlemlere başlanmayacaktır.
  • Analiz bedelinin ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Analiz sonucunda yapılan işlemlere bağlı olarak kurtardığımız veriler için ayrıca sizlere fiyat teklifi sunulacaktır.
  • Müdahaleli, işlem görmüş, fiziksel arızalı ve çalışmayan kartlar için ayrıca ek bir fiyat teklifi sunulacaktır.
  • Detaylı bilgi için lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. email atabilirsiniz.